Hakkımızda

Bilişim sektöründe 1991’den beri faaliyetlerimizi aralıksız sürdürmekteyiz. Türkiye’nin önde gelen markalarının temsilciliği ve distribütörlüğü yapmış olan firmamız 2004 yılından bugüne “Bilişim Servisi” olarak faaliyet göstermektedir. Uzun yılların bize vermiş olduğu deneyimleri siz müşterilerimizle paylaşmaktayız.

Anlaşmalı müşterilerimizle uzun süreli çalışmamızın kaynağı olan; müşteri memnuniyetini kendimize ilke edinerek, kaliteli hizmetimiz, geniş yelpazeli ve sorunsuz satış ağımız, işlerinde uzman teknik servis elemanlarımız, Müşterimizin koşullarını değerlendirerek en verimli uygun satış ve servis sağlamamızdır.

Amacımız hızla gelişen bilişim sektöründe Müşteri beklentileri doğrultusunda doğru çözümleri, zamanında , kaliteli ve en uygun maliyetle sunarken müşterilerimize değer katmaktır.

Kalite Politikamız

Bilgisayar ve teknoliji alanında Yaptığımız çalışmalarda yasal mevzuat çerçevesinde kaliteden ödün vermeden zamanında hizmet vermek ve müşteri memnuniyetini her şeyden üstün tutarak.

Teknolojik gelişmeyi yakından takıp edip sürekli iyileştirme bilinciyle güvenilir, dürüst planlı ve zamanında istenen hizmeti gerçekleştirerek.

Güncellenen kalite hedeflerimizle Kuruluşumuzda çalışan personelin gelişimini, kariyerini geliştirmek eğitimli personel ile en iyi hizmeti sunmak Kalite hedefimizdir.

Misyonumuz & Vizyonumuz

Hizmet verdiğimiz alanlarda; yetişkin ve kendine güvenen çalışanıyla, toplumsal sorumluluk anlayışı, görev bilinci içinde hareket etmek, iş bitiricilik anlayışı ve güven duygusu vermek.

Genç ve yenilikçi yapısıyla; hizmet yelpazesine uygun olarak, teknolojik gelişmelere uyumlu girişimcilik ile müşteri ihtiyaçlarına cevap vermek. İletişim ve bilişim sektöründe yaşanan gelişmeleri iş gücümüze yansıtarak, müşteri odaklı ihtiyaçların gelişmelere uyumlu olarak giderilmesini, hizmete dönüştürülmesini sağlamak. İş güvenliği ile hizmet güvenliğini geliştirmek.